يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ 18 February 2018
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۱۸
 
فضاپیمای کاسینی ناسا تصویری از قمر زحل گرفته است که وجود هیدروژن در زیر سطح آن را ثابت می‌کند.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲
 
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: هیئت تجدید نظر انتظامی نظام پزشکی گلستان قصور پزشکی در فوت الینا فروتن را تایید کرد.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۰
 
میدانی در منطقه پنج تهران به نام فرج الله سلحشور نامگذاری شد.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵
 
انتشار چاپ دوم امروز روزنامه ایران به عنوان ارگان مطبوعاتی باعث سوالات زیادی در اذهان شده است.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰
 
نطامیان رژیم صهیونیستی، یک دختر فلسطینی را به ضرب گلوله مورد هدف قرار دادند.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷
 
به دنبال دست‌کاری صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی شهر تبریز و در ادامه اعلام اسامی منتخبان این دوره شورا، جمعی از نامزدها با حضور در فرمانداری خواستار رسیدگی به تخلفات شدند.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵
 
رئیس کنگره انجمن اورولوژی ایران با اشاره به اینکه سرطان پروستات دومین سرطان شایع در میان مردان ایرانی است،‌ گفت: یک سوم مراجعه به اورولوژیست‌ها در کشور به دلیل سنگ‌های ادراری است.
 
شکایت از هیات نظارت بر انتخابات شوراها به کمیسیون اصل نود
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۲
 
52نماینده در نامه به رئیس مجلس خواستار بررسی عملکرد هیات نظارت بر انتخابات شوراها در کمیسیون اصل ۹۰ و هیات نظارت بر رفتار نمایندگان شدند.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۲
 
مزدوران رژیم آل‌خلیفه با حمله به منطقه الدراز و منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم، قصد بازداشت ایشان را دارند.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۰
 
همزمان با یورش نیروهای امنیتی و کماندوهای بحرینی به منطقه الدراز و محاصره منزل آیت‌الله عیسی قاسم، برخی منابع دیپلماتیک از چراغ سبز آمریکا و عربستان برای بازداشت وی خبر دادند.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹
 
یک افسر پلیس رژیم صهیونیستی درپی عملیات استشهادی با چاقو، زخمی شد.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
 
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حمله تروریستی دیشب در منچستر انگلیس را به شدت محکوم کرد و ریشه و منشاء فکری این اقدامات خشونت‌بار و غیرانسانی در این شهر و منطقه مرزی میرجاوه ایران را یکی دانست.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵
 
علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی نامه‌ای به وزیر کشور از عدم ارائه شفاف نتایج به تفکیک صندوق‌های اخذ رای انتقاد کرد.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴
 
جمعی از سپرده‌گذاران موسسه کاسپین با سردادن شعارهایی چون «خیانت دولتی، آخر بی‌غیرتی» برای چندمین بار درمقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۳
 
رئیس جمهور منتخب دوازدهم گفت: امروز احساس می‌کنیم حضور، مشارکت، فداکاری و نشاط مردم بار مسئولیت ما را صد چندان کرده است.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
 
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ما از نیروهای خوب طرف مقابل هم استفاده کنیم نوعی همدلی در کشور ایجاد می‌شود و بسیاری از مشکلات حل خواهد شد و اصلاح امور بهتر و سریع‌تر انجام می‌شود.
 
طرح نمایندگان برای واگذاری نظارت بر انتخابات شوراها به شورا ی نگهبان/تخلف هیات نظارت تهران در کمیسیون شوراها بررسی می شود
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
 
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: تعدادی از نمایندگان طرحی را پیشنهاد کردیم که شورای نگهبان عهده دار نظارت بر انتخابات شوراها شود این طرح به امضای بیش از 25 نماینده رسیده است.
 
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
 
رییس سازمان حج و زیارت گفت:‌ برای عدم ازدحام جمعیت بخصوص در ایام تشریق در منا و جمرات جدا از برنامه‌ریزی‌های عربستان، بصورت ویژه برنامه‌ریزی شده به گونه‌ای که عزیمت کاروان‌ها از منا به جمرات کاملاً زمان بندی شده باشد.
 
مُرّ قانون در انتخابات اجرا شود/ نباید اعتماد مردم به انتخابات سلب شود/ فرمانداری و مجلس نظارتی بر انتخابات شورا نداشته‌اند
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۴
 
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: فرمانداری و مجلس نظارت دقیقی بر انتخابات شورای شهر تهران نداشته‌اند و درخواست بازشماری آرای تعدادی از صندوق‌ها را داریم.
 
تمام مدیران شهرداری بر سر کار خود حضور دارند/قوانین انتخابات شوراها باید اصلاح شود/دولت مصوبه افزایش کرایه‌های حمل و نقل عمومی را تعیین تکل
۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰
 
سیصدو چهل و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور اعضای آن برگزار شد.