يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ 18 February 2018
 
نوع مطلب :  
بخش :  
روز :  
ماه :  
سال :  
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۳
 
اعضای کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا روز پنجشنبه طرحی که خواستار اعمال تحریم‌های جامع علیه ایران است را به تصویب رساندند.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۰
 
دادگاهی در بحرین تابعیت 3 تن از شهروندان (شیعه) این کشور را با اتهام «تروریسم» و ارتباط داشتن با ایران به حبس محکوم و تابعیت آن‌ها را سلب کرد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۹
 
برای اولین بار در تاریخ انگلستان، در سرتاسر این کشور پلیس مسلح در قطارها مستقر می‌شود.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۲
 
رئیس جمهور فرانسه پیش از نشست ناتو در بروکسل خواستار تبادل و مشارکت اطلاعاتی میان کشورهای اروپایی برای محافظت از خود و مرزهایشان شد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۶
 
مقامات مصر اعلام کردند که 21 سایت را به دلیل حمایت از تروریسم،‌ افراط‌گرایی و نشر اخبار کذب فیلتر کرده است؛ اسامی خبرگزاری قنا و شبکه الجزیره قطر در این لیست وجود دارد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۱
 
امیر علیرضا برخور جانشین نیروی هوایی ارتش پس از 34 سال خدمت بازنشسته شد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
 
فردا پس از اقامهٔ نماز جمعه،‌ تظاهرات مردمی در ۱۱ استان کشور جهت اعتراض به تعرض رژیم آل خلیفه به شیخ عیسی قاسم و بازداشت وی برگزار می‌شود.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳
 
جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور در منزل شهدای مدافع حرم با خانواده آنها دیدار و گفتگو کرد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۷
 
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه برجام فقط محدود در مسئله هسته‌ای نبود، گفت: با توجه به تحرکات منطقه‌ای آمریکا بعید نیست در روزهای آتی دولت روحانی مسئله برجام منطقه‌ای را مطرح کند.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۷
 
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب با بیان اینکه جلوگیری از انحراف در مسیر انقلاب از مهم‌ترین وظایف جبهه ۱۶ میلیونی است، گفت:‌ عده‌ای فکر می‌کنند در این انتخابات شکست خوردیم، ولی در مقابل رسوایی تخلفات گسترده و خرید رأی و دین‌فروشی طرف مقابل شکستی رخ نداده است.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۵
 
احسان علیخانی امسال در حالی دوازدهمین ماه عسل خود را روانه آنتن میکند که برنامه امسال تفاوت های چشمگیری با سنوات قبل دارد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۲
 
مدیر شرکت هواپیمایی عربستان سعودی از ازسرگیری پروازها از کشورش به ایران در ایام موسم حج امسال خبر داد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳
 
منابعی خبر دادند عامل حمله انتحاری در بمب‌گذرای منچستر 4 روز قبل از حادثه در آلمان بوده و پلیس انگلیس هم خبر داد تا کنون 8 نفر را در رابطه با این پرونده دستگیر کرده است.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰
 
طرح سؤالات نمایندگان ارومیه، تهران و کرج از وزیر صنعت، معدن و تجارت از مهم‌ترین محورهای دستورکار این هفته صحن مجلس است.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰
 
در پی فعالیت‌های مشکوک، پلیس ولز محوطه و دادگاه سوآنسی را تخلیه کرد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
 
مدیر عامل موسسه خیریه امدادگران عاشورا گفت: آمار بهداشت جهانی بیماری سرطان را با تعداد 14 میلیون مبتلایی که در سطح جهان دارد و 2 درصد تولید ناخالص ملی را که درتمام دنیار مصروف خود می کند به عنوان تهدیدی جدی بشمار آورده است.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۷
 
فوق تخصص ارتوپدی اطفال با اشاره به علل ایجاد پای پرانتزی و صافی کف پا در کودکان گفت: این مشکلات در سنین پایین اکثر مواقع خود به خود اصلاح شده و در سیر تکامل کودکان حالت طبیعی به خود می‌گیرد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۲
 
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از تاسیس سومین کارخانه زیرزمینی تولید موشک در ایران توسط سپاه پاسداران خبر داد.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۱
 
مسئول مدیریت بهداشت محیط مناسبت‌ها و ایام خاص با تأکید بر اینکه مردم زولبیا و بامیه را تنها از مراکز مجاز خریداری کنند، گفت: هموطنان می‌توانند تخلفات بهداشتی را به سامانه 190 گزارش دهند.
 
۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۸
 
دانش‌آموختگان رشته علوم و معارف اسلامی همانند سایر رشته‌ها با توجه به علاقه و توانایی خود می‌توانند در تمامی رشته‌های علوم انسانی دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه ادامه تحصیل بدهند.